• ביקור ובדיקה בחינם!!!

 • תיקון 190 ש"ח לא משנה מה הבעיה!!

המחשב שלך התקלקל? או לכל עזרה תקלה ובעיה אנחנו כאן
פנה למומחה

  כך תקבלו מחשב מהיר יותר – טיפים והנחיות מעשיות

  המחשב האישי, יחד עם הטלפון הנייד, נוכחים כל כך בחיינו, עד שאיננו יכולים בכלל לדמיין את עצמנו בלעדיהם. המחשב משמש אותנו גם לעבודה וגם באופן אישי, אנו שומרים ומאחסנים בו למעשה את כל מה שחשוב לנו, החל מתמונות וסרטונים שלנו ושל בני המשפחה, מוזיקה שאנחנו שומעים ואוהבים, אך גם מסמכים וקבצים עסקיים שחשובים לעבודתנו.

  לכן כאשר המחשב הופך איטי והעבודה איתו מקשה עלינו במקום להקל, חשוב שנבין שזו אינה גזירת גורל ושיש מה לעשות על מנת להפוך אותו מהיר פי כמה. כל מה שצריך הוא לבצע מספר פעולות ראשוניות פשוטות. מאמר זה ידריך אתכם כיצד.

   

  הסרת תוכנות כבדות ולא רצויות

  ככל שאתם עובדים יותר זמן על המחשב, כך אתם גם מורידים ומשתמשים ביותר תוכנות. זכרו שלפעמים מומלץ לעשות סדר ולנקות את המחשב שלכם מתוכנות כבדות שמעמיסות עליו ללא צורך.

  איך עושים את זה? האמת שמדובר בפעולה פשוטה ביותר.

  1. לחצו על לחצן התחל (האייקון של windows בצד ימין למטה בשורת המשימות)
  2. בחרו באפשרות הגדרות > אפליקציות > אפליקציות ותכונות
  3. בחרו את התוכנה או האפליקציה שברצונכם להסיר ולחצו על הסר התקנה
  4. זהו. ככה פשוט וככה יעיל

   

  סגירת תכניות באמצעות מנהל המשימות

  כדי לבדוק אילו יישומים זוללים לכם את הזיכרון של המחשב (RAM) ואת יכולות המעבד (CPU) ובגדול מאטים לכם את המחשב, הפעילו את מנהל המשימות. ההפעלה מתבצעת על ידי לחיצה על CTRL + ALT + DELETE ובחירה מהתפריט שייפתח את מנהל המשימות. הלשונית שתהיה פתוחה כברירת מחדל היא תהליכים, ושם תוכלו לראות בכל רגע נתון איך כל יישום משפיע על ביצועי המחשב. בדרך כלל, אם יש תוכנות שמעמיסות יתר על המידה על המחשב שלכם, הן מופיעות באדום ותוכלו לסגור אותן או לפחות להיות מודעים לכך שהן גורם ההפרעה.

   

  נטרול שירות Superfetch של מיקרוסופט

  שירות ה-Superfetch נועד לשמר ולשפר את ביצועי המחשב, אולם מדובר בהגדרה ערטילאית למדי. שירות זה מסתתר בתוך מנהל המשימות והוא מנתח באופן תמידי את השימוש בזיכרון ה-RAM של המחשב, לומד אילו תוכנות אתם מפעילים תכופות ומעלה אותן ל-RAM עוד לפני השימוש בהם על מנת שתעלינה מהר יותר כאשר תרצו להפעילן.

  לכאורה מדובר בשירות מועיל, אבל חשוב להבין שיש איתו כמה בעיות. כיוון שהוא תמיד פועל ברקע, הוא מנצל גם את הזיכרון וגם את יכולות המעבד. בנוסף, העלאת מערכת ההפעלה יכולה להיות איטית מאוד, כי בן בזמן שהיא עולה, ה-RAM מעלה אליו את התוכנות מהכונן הקשיח.

  ההמלצה שלנו היא לנטרל את שירות ה-Superfetch. אפשר לעשות זאת בקלות:

  1. לחצו על לחצן התחל (האייקון של windows בצד ימין למטה בשורת המשימות)
  2. בשורת החיפוש הקלידו שירותים ולחצו על הצג שירותים מקומיים
  3. חפשו את Superfetch (השירותים מוצגים בסדר אלפביתי)
  4. לחצו על הלחצן הימני בעכבר ובחלון שנפתח לחצו על stop
  5. לחצו שוב על הלחצן הימני > מאפיינים
  6. בלשונית general חפשו את השורה Startup type ולחצו על disabled
  7. הצלחתם. זהו, השירות מנוטרל

   

  פיירפוקס במקום כרום

  לעיתים לדפדפן עצמו יש השפעה מכרעת על ביצועי המחשב ועל מהירות הגלישה. למעשה, הבעיה אינה נעוצה דווקא בדפדפן, אלא בכל ההרחבות שמותקנות עליו או נמצאות בזיכרון שלו. מכיוון שרוב הציבור משתמש בכרום כדפדפן ברירת המחדל שלו, יש להדגיש מספר דברים בהקשר לדפדפן זה.

  נכון הוא נוח. בכל זאת, מדובר במוצר של גוגל והחברה עשתה מאמצים עילאיים כדי להפוך את הדפדפן שלה לכזה שתתקשו מאוד לנטוש לטובת דפדפן אחר. אבל הכרום, כמוצר של גוגל, עובד כל הזמן ברקע, גם כשלא גולשים בו בפועל, ובנוסף, הוא מפעיל אחריכם מעקב תמידי, מעצם ההגדרות הבסיסיות שלו.

  כדי לנקות את המטמון של הכרום ולנטרל את העבודה ברקע, שאין ספק שמאטים את המחשב, עקבו אחר השלבים הבאים:

  1. פתחו את הכרום
  2. לכו להגדרות > מתקדם
  3. נטרלו את השורה שליחת בקשת 'לא לעקוב (DNT)' יחד עם תנועת הגלישה שלך
  4. נטרלו את השורה טעינה מראש של דפים כדי לאפשר גלישה וחיפוש מהירים יותר
  5. בחרו בשורה ניקוי נתוני גלישה > מתקדם
  6. בחרו את טווח הזמן (מומלץ לבחור משחר ההיסטוריה) וסמנו אלו פריטים ברצונכם למחוק
  7. לחצו על ניקוי נתונים
  8. לאחר מכן גללו מטה והגיעו לחלק של מערכת חפשו את השורה המשך הפעלת אפליקציות ברקע כאשר הכרום סגור ונטרלו אותה

  מעבר לכך, המלצה אישית שלנו היא לעבור לדפדפן פיירפוקס של מוזילה שחרת על דגלו את שמירת הפרטיות שלכם. בעוד הכרום ממשיך לאסוף עליכם מידע באמצעות העוגיות (cookies) שאתם מתבקשים לאשר עם כניסה לכל אתר חדש, הפיירפוקס בגרסתו המעודכנת, חוסם באופן אוטומטי בקשות אלה עבור אתרים רבים ואינו מעביר את התנהגות הגלישה שלכם לאף גורם אחר.

  מכיוון שהמעבר לפיירפוקס הוא קל ופשוט, ואפילו תוכלו להעביר יחד איתכם את כל המועדפים שלכם מהכרום, ומכיוון שמדובר בדפדפן בעל חווית משתמש ומהירות גלישה זהים לזה של הכרום, אנו סבורים שמעבר אליו ישרת אתכם ואת המחשב שלכם באופן מיטבי.

   

  אם ניסיתם את כל הדרכים האלה, ועדיין מהירות האינטרנט או ביצועי המחשב שלכם נמוכים, זה הזמן להתקשר לטכנאי מוסמך. אנו ביקיר מחשבים מבטיחים לכם שירות אמין, יעיל ומהיר. אנו בעלי ניסיון עשיר ורב ומספקים שירותי מחשבים בכל התחומים. נשמח לשמוע מכם ולסייע לכם בכל בעיה.

   

  באדיבות אתר טוב תודה

  עוד בנושא:

  טכנאי מחשבים תל אביב מומלץ

  טכנאי מחשבים תל אביב – העיר ללא הפסקה – יסייע לכם בכל תקלה שעולה בעת השימוש במחשב הנייח או הנייד שלכם. אין ספק שהשימוש במחשבים, במיוחד בעיר מרכזית כמו תל...

  תיקון מחשבים ברחובות

  חיי היום יום שלנו תלויים, במידה רבה, בפעילות השוטפת של המחשבים. מחפשים טכנאי מחשבים ברחובות? בין אם מדובר בתקלות חומרה, תוכנה, או שמא רשתות התקשורת או אבטחת מידע – אין...

  טכנאי מחשבים תל אביב

  עבור כל טכנאי מחשבים תל אביב היא עיר שיש בה מגוון רחב של עבודה. הטכנולוגיה נמצאת בשיא כל הזמנים, לכל ילד כמעט יש מחשב וטלפון נייד ונראה כי המגמה הזאת...
  בניה וקידום אתרים בניה וקידום אתרים
  שלח הודעה 052-5540477